دانلود نرم‌افزار و راهنمای استفاده از اسپات پلیر

بعد از خرید دوره آموزشی لایسنس دوره برای شما به صورت آنی صادر می‌گردد. جهت استفاده از محتوای ویدیو لازم هست که لایسنس را در نرم‌افزار اسپات پلیر وارد کنید و بعد ویدیوها را با کیفیت بالا مشاهده کنید. در ادامه لینک دانلود نرم‌افزار اسپات پلیر و نحوه استفاده از آن را گفته‌ایم، با ما همراه باشید.

قدم اول: دانلود نرم‌افزار برای سیستم‌عامل‌های مختلف

نسخه Windows

قدم دوم: ثبت دوره جدید و نحوه استفاده از اسپات پلیر

به منظور ثبت دوره جدید در فیلد License، کلیدی دریافت شده وارد و با کلیک بر فیلد Location آدرس مکانی که می‌خواهید فایل‌های دوره در آن ذخیره شوند را انتخاب کنید. در صورتی که فایل‌های دوره را به طور مجزا دانلود کرده‌اید آنها را به پوشه انتخاب شده انتقال دهید.

خطاهایی که هنگام ثبت دوره ممکن است روی دهند:

کلید لایسنس وارد شده صحیح نیست.

این خطا به این معنی است که کلید لایسنس وارد شده صحیح نیست. لایسنس یه رشته متنی متشکل از کاراکترهای a تا f و اعداد انگلیسی باید باشد.

لایسنس وارد شده وجود نداشت یا حذف شده است.

این خطا هنگامی روی می‌دهد که لایسنس کلید وارد شده وجود نداشته یا حذف شده باشد. این خطا عموما برای لایسنس‌های تستی که پس از مدتی به طور خودکار حذف می‌شوند اتفاق می‌افتد. در صورت دریافت این خطا برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

دفعات مجاز استفاده از این لایسنس تمام شده است.

هر لایسنس تنها می‌تواند بر روی تعداد مشخصی دستگاه ثبت شود. زمانی که این تعداد پر شود تلاش برای فعال کردن لایسنس بر روی دستگاهی جدید باعث روی دادن این خطا می‌شود. برای افزایش تعداد دستگاه‌های قابل اجرا با پشتیبانی دوره تماس بگیرید.

دفعات مجاز استفاده از این لایسنس در این سیستم عامل تمام شده است.

این خطا مانند خطای بالا ولی برای هر سیستم عامل است. برای مثال یک لایسنس می‌تواند بر روی دو دستگاه فعال شود که یکی می‌تواند ویندوز و دیگری اندروید باشد. حال اگر این لایسنس یک بار بر روی پخش کننده ویندوز فعال شده باشد مجددا نمی‌توانید آن را در ویندوز فعال کنید.

این لایسنس غیرفعال شده است.

این لایسنس توسط مدیر سیستم غیرفعال شده است. برای جویا شدن علت آن میتوانید با پشتیبانی دوره تماس بگیرید.

این لایسنس منقضی شده است.

یک لایسنس ممکن است تا زمان خاصی مانند یک تاریخ مشخص یا تعداد روز از فعال شدن اعتبار داشته باشد. این خطا به این معنی است که این زمان سپری شده است.

در این آدرس دوره دیگری ذخیره شده است.

در آدرسی که برای ذخیره‌سازی دوره انتخاب شده است قبلا دوره دیگری ذخیره شده است. هر دوره می‌بایست در پوشه مجزایی ذخیره شود. هنگام روی دادن این خطا لطفا آدرس دیگری را برای ذخیره‌سازی دوره انتخاب نمایید.

خطایی هنگام خواندن فایل از مسیر انتخاب شده روی داد.

این خطا هنگامی روی می‌دهد که برنامه نتواند در پوشه انتخاب شده فایلی باز کند.